V Anaheimu střetnutí dosud bodujících

20. října 2006 13:56 - , 20. října 2006

V NHL stále ještě zbývají tři týmy, které dokázaly v každém zápase bodovat, což značí, že neprohrály v normální hrací době. Shodou okolností se všechny dnes objeví na ledě a budou doufat, že si tuto lichotivou bilanci udrží. Dva z nich se dokonce postaví přímo proti sobě na ledě Anaheimu.

 

www.duckszone.com

Domácí tým přes léto zaujal, když do obrany přivedl po Scottu Niedermayerovi další velkou hvězdu v podobě Prongera. V útoku převážily sice spíše odchody, ale to hlavní jádro, v němž vyniká Selanne, zůstalo pohromadě. Naprostá většina útočníků Anaheimu se již dokázala v minulých zápasech prosadit. Trenér přesto po dvou porážkách v samostatných nájezdech ve středu promíchal složení útočných trojic. Giguere i Bryzgalov jsou v brance dosti spolehliví, i když druhý z nich byl v neděli střídán.

Minnesota začala sezónu pěti zápasy na vlastním ledě, které jí vyšly nad očekávání. Přepouští sice soupeřům poměrně dost bodů za remízy v normální hrací době, ale v nastavení a samostatných nájezdech zatím bezpečně vítězí. V útoku si skvěle rozumí Demitra s Gáboríkem. Chybí v něm naopak Dupuis a Weinhandl a středeční zápas neodehrál ani Walz. V brance zatím ve všech zápasech začínal Fernandez, ovšem vzhledem k náročnému programu lze očekávat, že dnes či zítra dostane přednost náhradník.

Bookmakeři bwin favorizují poměrně jasně domácí tým. Na Anaheim, který dnešního soupeře doma porazil ve třech z posledních čtyř vzájemných zápasů, vypsali kurs 2,05. Hosté se vydali na třídílné cestování po pacifické divizi, které pro ně skončí zítra. Dnes si na Minnesotu lze vsadit v kursu 2,08. Oba týmy se pyšní zcela identickou a velmi dobrou bilancí v přesilovkách, ale hosté jsou o něco lepší při hře v oslabení.

Eurotip

Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení