Rubriky:

Rady sázkařům

Živě

Slovácko se v poháru představí v Třebíči

8. září 2009 14:44

Na hřišti divizní Třebíče se v úterý představí fotbalisté Slovácka v odloženém utkání 2. kola Ondrášovka Cupu. Prvoligový nováček je vysokým favoritem, jak prozrazuje kurs Tipsportu. Slovácko nemůže nasadit distancovaného útočníka Petra Švancaru.

Slovácko je v tabulce Gambrinus ligy na 13. místě, na svém kontě má vítězství nad Olomoucí a Bohemians Praha. V týdnu odešel do Ázerbajdžánu Tomáš Ineman, sedmadvacetiletý hráč podepsal smlouvu s Chazarem Lankaran, který v minulém ročníku tamní ligy skončil čtvrtý.

Hosté nemohou počítat se službami útočníka Petra Švancary, jemuž disciplinární komise ČMFS zastavila činnost na šest zápasů za faul loktem na Jakuba Heidenreicha v utkání proti Bohemians Praha.

Třebíč je v tabulce divize D na čtvrtém místě, na vedoucí Šardice ztrácí tři body. Z šesti dosavadních utkání Třebíč čtyřikrát zvítězili, jednou remizovali a jednou prohráli.

Postupující ve 3. kole narazí na Znojmo, zápas je naplánován na 23. září.

Na vítězství Třebíče si můžete vsadit v kursu 10, na výhru Slovácka vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,22. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 5,2.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům