Hlavní obsah

    Kalendář:

    2021/22

    Seřadit podle: Kol Data odehrání
    Výsledky podle kol:
    základní část - 27. kolo
    dnes 17 : 00 Kolín SC Kolín - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Kolín - Frýdek-Místek Vsadit
    8.12. 17 : 30 Havířov HC AZ Havířov 2010 - Hokej Šumperk 2003 Šumperk Havířov - Šumperk Vsadit
    8.12. 17 : 30 Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba Poruba Třebíč - Poruba Vsadit
    8.12. 17 : 30 Litoměřice HC Stadion Litoměřice - HC Vrchlabí Vrchlabí Litoměřice - Vrchlabí Vsadit
    8.12. 18 : 00 Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava Jihlava Prostějov - Jihlava Vsadit
    8.12. 18 : 00 Sokolov HC Baník Sokolov - VHK Robe Vsetín Vsetín Sokolov - Vsetín Vsadit
    8.12. 18 : 00 Slavia HC Slavia Praha - HC Zubr Přerov Přerov Slavia - Přerov Vsadit
    základní část - 28. kolo
    11.12. 16 : 00 Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Baník Sokolov Sokolov Poruba - Sokolov Vsadit
    11.12. 17 : 00 Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Slavia Praha Slavia Vrchlabí - Slavia Vsadit
    11.12. 17 : 00 Přerov HC Zubr Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč Třebíč Přerov - Třebíč Vsadit
    11.12. 17 : 00 Vsetín VHK Robe Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Vsetín - Prostějov Vsadit
    11.12. 17 : 00 Šumperk Hokej Šumperk 2003 - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Šumperk - Frýdek-Místek Vsadit
    11.12. 17 : 00 Kolín SC Kolín - HC Benátky nad Jizerou Benátky Kolín - Benátky Vsadit
    11.12. 17 : 30 Jihlava HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Jihlava - Ústí n. Labem Vsadit
    základní část - 29. kolo
    20.12. 17 : 30 Benátky HC Benátky nad Jizerou - Hokej Šumperk 2003 Šumperk Benátky - Šumperk Vsadit
    20.12. 17 : 30 Havířov HC AZ Havířov 2010 - HC Dukla Jihlava Jihlava Havířov - Jihlava Vsadit
    20.12. 17 : 30 Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí Vrchlabí Třebíč - Vrchlabí Vsadit
    20.12. 18 : 00 Ústí n. Labem HC Slovan Ústí nad Labem - VHK Robe Vsetín Vsetín Ústí n. Labem - Vsetín Vsadit
    20.12. 18 : 00 Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba Poruba Prostějov - Poruba Vsadit
    20.12. 18 : 00 Sokolov HC Baník Sokolov - HC Zubr Přerov Přerov Sokolov - Přerov Vsadit
    základní část - 30. kolo
    22.12. 17 : 30 Litoměřice HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč Třebíč Litoměřice - Třebíč Vsadit
    22.12. 17 : 30 Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Poruba - Ústí n. Labem Vsadit
    22.12. 17 : 30 Vsetín VHK Robe Vsetín - HC AZ Havířov 2010 Havířov Vsetín - Havířov Vsadit
    22.12. 17 : 30 Jihlava HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Jihlava - Frýdek-Místek Vsadit
    22.12. 18 : 00 Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Baník Sokolov Sokolov Vrchlabí - Sokolov Vsadit
    22.12. 18 : 00 Přerov HC Zubr Přerov - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Přerov - Prostějov Vsadit
    22.12. 18 : 00 Šumperk Hokej Šumperk 2003 - SC Kolín Kolín Šumperk - Kolín Vsadit
    základní část - 31. kolo
    27.12. 17 : 30 Benátky HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava Jihlava Benátky - Jihlava Vsadit
    27.12. 17 : 30 Havířov HC AZ Havířov 2010 - HC RT TORAX Poruba Poruba Havířov - Poruba Vsadit
    27.12. 17 : 30 Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha Slavia Třebíč - Slavia Vsadit
    27.12. 18 : 00 Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek - VHK Robe Vsetín Vsetín Frýdek-Místek - Vsetín Vsadit
    27.12. 18 : 00 Ústí n. Labem HC Slovan Ústí nad Labem - HC Zubr Přerov Přerov Ústí n. Labem - Přerov Vsadit
    27.12. 18 : 00 Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC Vrchlabí Vrchlabí Prostějov - Vrchlabí Vsadit
    27.12. 18 : 00 Sokolov HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice Litoměřice Sokolov - Litoměřice Vsadit
    základní část - 32. kolo
    29.12. 17 : 30 Litoměřice HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Litoměřice - Prostějov Vsadit
    29.12. 17 : 30 Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Poruba - Frýdek-Místek Vsadit
    29.12. 17 : 30 Vsetín VHK Robe Vsetín - HC Benátky nad Jizerou Benátky Vsetín - Benátky Vsadit
    29.12. 17 : 30 Jihlava HC Dukla Jihlava - SC Kolín Kolín Jihlava - Kolín Vsadit
    29.12. 18 : 00 Slavia HC Slavia Praha - HC Baník Sokolov Sokolov Slavia - Sokolov Vsadit
    29.12. 18 : 00 Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Vrchlabí - Ústí n. Labem Vsadit
    29.12. 18 : 00 Přerov HC Zubr Přerov - HC AZ Havířov 2010 Havířov Přerov - Havířov Vsadit

    Výsledky podle kalendářního týdne:
    48. týden
    dnes 17 : 00 27. kolo Kolín SC Kolín - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Kolín - Frýdek-Místek Vsadit
    49. týden
    8.12. 17 : 30 27. kolo Havířov HC AZ Havířov 2010 - Hokej Šumperk 2003 Šumperk Havířov - Šumperk Vsadit
    8.12. 17 : 30 27. kolo Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba Poruba Třebíč - Poruba Vsadit
    8.12. 17 : 30 27. kolo Litoměřice HC Stadion Litoměřice - HC Vrchlabí Vrchlabí Litoměřice - Vrchlabí Vsadit
    8.12. 18 : 00 27. kolo Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava Jihlava Prostějov - Jihlava Vsadit
    8.12. 18 : 00 27. kolo Sokolov HC Baník Sokolov - VHK Robe Vsetín Vsetín Sokolov - Vsetín Vsadit
    8.12. 18 : 00 27. kolo Slavia HC Slavia Praha - HC Zubr Přerov Přerov Slavia - Přerov Vsadit
    11.12. 16 : 00 28. kolo Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Baník Sokolov Sokolov Poruba - Sokolov Vsadit
    11.12. 17 : 00 28. kolo Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Slavia Praha Slavia Vrchlabí - Slavia Vsadit
    11.12. 17 : 00 28. kolo Přerov HC Zubr Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč Třebíč Přerov - Třebíč Vsadit
    11.12. 17 : 00 28. kolo Vsetín VHK Robe Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Vsetín - Prostějov Vsadit
    11.12. 17 : 00 28. kolo Šumperk Hokej Šumperk 2003 - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Šumperk - Frýdek-Místek Vsadit
    11.12. 17 : 00 28. kolo Kolín SC Kolín - HC Benátky nad Jizerou Benátky Kolín - Benátky Vsadit
    11.12. 17 : 30 28. kolo Jihlava HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Jihlava - Ústí n. Labem Vsadit
    51. týden
    20.12. 17 : 30 29. kolo Benátky HC Benátky nad Jizerou - Hokej Šumperk 2003 Šumperk Benátky - Šumperk Vsadit
    20.12. 17 : 30 29. kolo Havířov HC AZ Havířov 2010 - HC Dukla Jihlava Jihlava Havířov - Jihlava Vsadit
    20.12. 17 : 30 29. kolo Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí Vrchlabí Třebíč - Vrchlabí Vsadit
    20.12. 18 : 00 29. kolo Ústí n. Labem HC Slovan Ústí nad Labem - VHK Robe Vsetín Vsetín Ústí n. Labem - Vsetín Vsadit
    20.12. 18 : 00 29. kolo Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba Poruba Prostějov - Poruba Vsadit
    20.12. 18 : 00 29. kolo Sokolov HC Baník Sokolov - HC Zubr Přerov Přerov Sokolov - Přerov Vsadit
    22.12. 17 : 30 30. kolo Litoměřice HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč Třebíč Litoměřice - Třebíč Vsadit
    22.12. 17 : 30 30. kolo Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Poruba - Ústí n. Labem Vsadit
    22.12. 17 : 30 30. kolo Vsetín VHK Robe Vsetín - HC AZ Havířov 2010 Havířov Vsetín - Havířov Vsadit
    22.12. 17 : 30 30. kolo Jihlava HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Jihlava - Frýdek-Místek Vsadit
    22.12. 18 : 00 30. kolo Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Baník Sokolov Sokolov Vrchlabí - Sokolov Vsadit
    22.12. 18 : 00 30. kolo Přerov HC Zubr Přerov - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Přerov - Prostějov Vsadit
    22.12. 18 : 00 30. kolo Šumperk Hokej Šumperk 2003 - SC Kolín Kolín Šumperk - Kolín Vsadit
    52. týden
    27.12. 17 : 30 31. kolo Benátky HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava Jihlava Benátky - Jihlava Vsadit
    27.12. 17 : 30 31. kolo Havířov HC AZ Havířov 2010 - HC RT TORAX Poruba Poruba Havířov - Poruba Vsadit
    27.12. 17 : 30 31. kolo Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha Slavia Třebíč - Slavia Vsadit
    27.12. 18 : 00 31. kolo Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek - VHK Robe Vsetín Vsetín Frýdek-Místek - Vsetín Vsadit
    27.12. 18 : 00 31. kolo Ústí n. Labem HC Slovan Ústí nad Labem - HC Zubr Přerov Přerov Ústí n. Labem - Přerov Vsadit
    27.12. 18 : 00 31. kolo Prostějov LHK Jestřábi Prostějov - HC Vrchlabí Vrchlabí Prostějov - Vrchlabí Vsadit
    27.12. 18 : 00 31. kolo Sokolov HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice Litoměřice Sokolov - Litoměřice Vsadit
    29.12. 17 : 30 32. kolo Litoměřice HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov Prostějov Litoměřice - Prostějov Vsadit
    29.12. 17 : 30 32. kolo Poruba HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek-Místek Frýdek-Místek Poruba - Frýdek-Místek Vsadit
    29.12. 17 : 30 32. kolo Vsetín VHK Robe Vsetín - HC Benátky nad Jizerou Benátky Vsetín - Benátky Vsadit
    29.12. 17 : 30 32. kolo Jihlava HC Dukla Jihlava - SC Kolín Kolín Jihlava - Kolín Vsadit
    29.12. 18 : 00 32. kolo Slavia HC Slavia Praha - HC Baník Sokolov Sokolov Slavia - Sokolov Vsadit
    29.12. 18 : 00 32. kolo Vrchlabí HC Vrchlabí - HC Slovan Ústí nad Labem Ústí n. Labem Vrchlabí - Ústí n. Labem Vsadit
    29.12. 18 : 00 32. kolo Přerov HC Zubr Přerov - HC AZ Havířov 2010 Havířov Přerov - Havířov Vsadit

    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •