Bouzková se uchází o cenu WTA za průlom měsíce

11. září 2019 22:30 - St. Petersburg

Jednadvacetiletá tenistka Marie Bouzková se po životním turnaji v Torontu dostala do nominace na cenu WTA za průlom měsíce. Na začátku srpna na Rogers Cupu ji zastavila až v semifinále americká hvězda Serena Williamsová, kterou Bouzková donutila bojovat ve třech setech.

 

Bouzková se o tradiční cenu uchází s Američankami Coco Gauffovou, Sofií Keninovou a také se Švýcarkou Belindou Bencicovou. Výběr hráček náleží tenisové asociaci WTA, vítězku vyberou fanoušci. Hlasování skončí v sobotu o půlnoci.

V předchozích měsících letošního roku už tato kategorie měla české vítězky. Za květen fanoušci zvolili Markétu Vondroušovou za její výkony na turnaji v Římě, v červenci pak Barboru Strýcovou, která zářila ve Wimbledonu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2021

Úvodní grandslam sezóny Australian Open se hraje od 8. února do 21. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Již 109. ročníku se účastní jedenáct českých hráčů, včetně nasazené Petry Kvitové nebo Karolíny Plíškové. Tituly ve dvouhrách obhajují Srb Novak Djokovič a Američanka Sofia Keninová.

Patička stránky: