Rubriky:

Tenis

Strýcová si připsala na Turnaji mistryň výhru. Siniaková s Krejčíkovou také zvítězily

27. října 2019 14:58 - Šen-čen
(Aktualizováno: 27. října 2019 18:00)

Zápasy tří českých deblistek byly v neděli na Turnaji mistryň. První utkání zvládla Barbora Strýcová se svojí partnerkou Sie Šu-wej. Zkušenou Samanthu Stosurovou s Čang Šuaj porazily 2:1. Hned po nich přišly na řadu Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou, na které číhal pár Dabrowské s Sü I-fan. České duo na kurtu dominovalo a připsalo si výhru 2:0

 

Andy Wong, ČTK/AP

Druhý nejlepší deblový pár letošní sezony Barbora Strýcová a Sie Šu-wej vstoupil vítězně do Turnaje mistryň v Šen-čenu. Česká světová jednička porazila spolu s tchajwanskou partnerkou v úvodním utkání Fialové skupiny Samanthu Stosurovou a Čang Šuaj 6:4, 4:6, 10:5.

Wimbledonské šampionky zdolaly sedmou nasazenou australsko-čínskou dvojici za hodinu a půl. Ke druhému dnešnímu zápasu ve čtyřhře nastoupil v Číně český pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková proti Gabriele Dabrowské a Sü I-fan. Češky si připsaly vítězství 2:0 po setech 4:6 a 2.

Dva nejlepší páry z každé skupiny postoupí v Šen-čenu do semifinále. Krejčíková se Siniakovou obhajují loňskou finálovou účast ze Singapuru.

Turnaj mistryň - Fialová skupina
Strýcová, Sie Šu-wej - Stosurová, Čang Šuaj 6:4, 4:6, 10:5
Dabrowská, Sü I-fan - Krejčíková, Siniaková 4:6, 2:6
nov, pb, Sport.cz

Časová osa: Tenis