Rubriky:

Tenis

Kvitová mění kouče!

8. listopadu 2019 17:16 - Praha

Po české tenisové jedničce Karolíně Plíškové, která ve čtvrtek oznámila konec spolupráce s trenérkou Conchitou Martínezovou, hlásí změnu ve svém realizačním týmu i Petra Kvitová. Dvojnásobnou wimbledonskou vítězku už nebude připravovat kondiční kouč David Vydra. Sedmá hráčka informaci zveřejnila na sociálních sítích.

 

Aly Song, Reuters

"Chtěla bych moc poděkovat svému kondičnímu trenérovi Davidovi za skvělou spolupráci. Prošli jsme spolu hodně, nyní jsme se však rozhodli jít příští sezonu každý svou cestou. Děkuji, Dafi, za všechno a přeji ti vše dobré," uvedla Kvitová k ukončení spolupráce po čtyřech a půl letech.

Vydra, který v minulosti připravoval i Tomáše Berdycha, přišel ke Kvitové v červnu 2015 a nahradil Němce Alexe Stobera.

https://www.facebook.com/petrakvitovaofficial/posts/2722575071139888

Svěřenkyně Jiřího Vaňka ještě jméno nového kondičního trenéra nemá. "Ale i v nové sezoně bude pracovat s kondičním trenérem," uvedl pro ČTK Karel Tejkal, mluvčí devětadvacetileté bronzové olympijské medailistky.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.