Rubriky:

Tenis

Kvitová mění kouče!

8. listopadu 2019 17:16 - Praha

Po české tenisové jedničce Karolíně Plíškové, která ve čtvrtek oznámila konec spolupráce s trenérkou Conchitou Martínezovou, hlásí změnu ve svém realizačním týmu i Petra Kvitová. Dvojnásobnou wimbledonskou vítězku už nebude připravovat kondiční kouč David Vydra. Sedmá hráčka informaci zveřejnila na sociálních sítích.

 

Aly Song, Reuters

"Chtěla bych moc poděkovat svému kondičnímu trenérovi Davidovi za skvělou spolupráci. Prošli jsme spolu hodně, nyní jsme se však rozhodli jít příští sezonu každý svou cestou. Děkuji, Dafi, za všechno a přeji ti vše dobré," uvedla Kvitová k ukončení spolupráce po čtyřech a půl letech.

Vydra, který v minulosti připravoval i Tomáše Berdycha, přišel ke Kvitové v červnu 2015 a nahradil Němce Alexe Stobera.

https://www.facebook.com/petrakvitovaofficial/posts/2722575071139888

Svěřenkyně Jiřího Vaňka ještě jméno nového kondičního trenéra nemá. "Ale i v nové sezoně bude pracovat s kondičním trenérem," uvedl pro ČTK Karel Tejkal, mluvčí devětadvacetileté bronzové olympijské medailistky.

ČTK, Sport.cz

Eurosport Sakkariová - Kvitová dnes 02:00
20200126T02:00:00+0100
Sakkariová vs. Kvitová
Sakkariová vs. Kvitová
Sakkariová
Kvitová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.