Rubriky:

Tenis

Vstupenky na Fed Cup mezi ČR a Španělskem už jsou v prodeji

12. ledna 2009 14:24 - BRNO

Od pondělí si mohou tenisoví fanoušci zakoupit vstupenky na zápas prvního kola Světové skupiny I Fed Cupu mezi Českou republikou a Španělskem, který se uskuteční 7. a 8. února v Brně. Předprodej probíhá v síti Ticketportal.

Zápas se bude stejně jako loňské utkání se Slovenskem hrát na brněnském výstavišti, které má pro fedcupový zápas kapacitu 2300 diváků. Jednodenní vstupenka se prodává za 290 korun, permanentka na oba dny stojí 490 korun.

Nehrající kapitán českého týmu Petr Pála se těší na podporu fanoušků. "Atmosféra loni proti Slovensku byla skvělá, a tak věřím, že podobné to bude v Brně i letos," uvedl pro ČTK.

Tým chce vybrat až na poslední chvíli. "Odhadovat formu na začátku sezony je obtížné, a tak jsem rád, že všechny hráčky uvidím na Australian Open. K nahlášení nominace využiju nejzazší možný termín, který je deset dnů před zápasem," dodal Pála.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.