Rubriky:

Tenis

Srpnové tenisové turnaje ITF se v USA kvůli koronaviru neodehrají

7. července 2020 11:16 - New York/Praha

Americká tenisová asociace USTA zrušila kvůli koronaviru všech pět turnajů nižší kategorie ITF, které se měly na různých místech v USA odehrát během srpna. Plány, které počítají od 31. srpna s grandslamovým US Open v New Yorku, ale zůstávají dál v platnosti beze změn.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Elitní okruhy ATP a WTA chystají restart sezony, která je přerušená od března, na srpen. Muži mají v kalendáři od poloviny srpna turnaj ve Washingtonu, ženy se po startu v Evropě přidají v USA na Cincinnati Masters, které bude tentokrát hostit New York. Poté by mělo následovat US Open.

USTA se rozhodla zrušit menší turnaje kvůli obavám o zdraví a bezpečí všech zúčastněných. Ženy měly na okruhu ITF odehrát od začátku srpna turnaje v Lexingtonu v Kentucky, Landisville v Pennsylvanii a Concordu v Massachusetts. Muži měli v plánu turnaje v Memphisu v Tennessee a Decaturu v Illinois.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.