Rubriky:

Tenis

Tenisový skandál: Jankovičová nevědomky propagovala spermobanku

2. února 2011 16:33 - BERN

Jakoby toho na bývalou světovou tenisovou jedničku Jelenu Jankovičovou nebylo málo. Na konci roku prodělala operaci očí a letos zatím vyhrála jen jediný zápas, když v Sydney vypadla v prvním a na Australian Open ve druhém kole. Teď navíc řeší poměrně choulostivý skandál. Ve Švýcarsku se totiž objevila na pohlednicích propagujících spermobanku. Údajně s tím ale tenistka nemá nic společného.

 

Autor pohlednice využil fotografii známé tenistky s její typickou grimasou s nafouklými tvářemi. Vedle fotografie je potom slogan „Darujte zde, prosím“. Pohlednice se prodávala za dva franky ve švýcarských kioscích.

Když se z pohlednice začal rodit skandál, její autor, německá společnost „Modern Times“, sdělila, že netušila, že na obrázku je tenistka Jankovičová a za nedorozumění se omluvila. Pohlednice byla následně stažena z prodeje.

Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.