Na kurtu soupeřky, mimo něj kámošky. České tenisové krásky vyrazily spláchnout žal

24. května 2021 09:53 - Praha

Rozvolňující se covidová opatření umožňují restauratérům konečně otevřít alespoň zahrádky svých podniků. Počasí sice klidnému posezení hostů zatím moc nepřeje, ale české tenisové krásky to neodradilo. Po náročných turnajích se Karolíny Muchová s Plíškovou sešly, aby si společně užily doušek pořádně vychlazeného čepovaného zlatavého moku. A nezůstaly jen u jednoho.

 

Instagram Karolíny Plíškové

Karolína Muchová na začátku května statečně bojovala na antukovém turnaji v Madridu, kde porazila mimo jiné i bývalou světovou jedničku Naomi Ósakaovou 2:1 na sety. Prošla až do čtvrtfinále, kde byla nad její síly Ruska Pavljučenkovová. Od té doby bojuje s nataženým břišním svalstvem.

Karolína Plíšková má za sebou ostudné fiasko z turnaje v Římě. Sice prošla až do finále, ale v něm schytala dva kanáry od Polky Šwiatekové. Poté to ještě pořádně schytala v komentářích na sociálních sítích.

Video již není dostupné

Karolína Plíšková další titul v Římě nezískala, ve finále ji deklasovala Polka Iga Šwiateková

sntv

Oběma Karolínám tedy český národní mok přišel zajisté vhod. Tenistky také netroškařily a objednaly si rovnou jedno pivo do každé nohy. Tak ostatně okomentovala fotografii na svém Instagramu i sama Plíšková. Snad jim odpočinek a klábosení u piva pomůže v přípravě na French Open, druhý grandslamový turnaj v letošní sezoně.

bp, Sport.cz

  Tausonová - Vondroušová dnes 16:00
20210918T16:00:00+0200
Tausonová vs. Vondroušová
Tausonová vs. Vondroušová
Tausonová
Vondroušová

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.