Trpí depresemi z pozornosti, přesto se fotí na obálku časopisu. Ósakaová opět budí vášně

25. června 2021 07:03 - Tokio/Praha

Prolomila mlčení a po několika týdnech se opět ozvala svým fanouškům na sociálních sítích. Japonská tenistka Naomi Ósakaová, která si po odstoupení z French Open a Wimbledonu dopřává „regenerační“ pauzu, sdílela fotografie, na nichž pózuje pro slavný módní časopis Voque. Fanoušci ji v komentářích chválí, ale najdou se i tací, kteří nechápou její chování.

 

Frankies Bikinis

Bývalá světová jednička způsobila mediální smršť, když se po velkém sporu odhlásila z Roland Garros a bojkotovala rozhovory s médii s vysvětlením, že je introvert a málokdy se při poskytování rozhovorů cítí dobře.

Prohlásila, že trpí depresemi a pozornost jí nedělá dobře. Přesto jí nevadí, stát se tváří japonské verze časopisu Voque a být na obálce. „Ahoj lidi. Odskočila jsem si sem, abych sdílela tuhle obálku japonského Voque," napsala k příspěvku. „Doufám, že se vám všem dobře daří a zůstáváte v bezpečí," dodala.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený 大坂なおみ (@naomiosaka)

Řada fanoušků i jejích sportovních kolegů jí fotografie chválí a podporují ji i v jejím rozhodnutí nestartovat na Wimbledonu a chránit si svou duševní pohodu. Najdou se však i tací, kteří nechápou, jak může v klidu pózovat fotografům a pak se vidět na obálce tisíců výtisků časopisu, a přitom trpět depresemi.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený 大坂なおみ (@naomiosaka)

„To, co jí není příjemné, jsou novinářské řeči, když má úzkost a po zápase se s tím vyrovnává. Tohle je něco jiného," brání ji fanoušci.

bp, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.