Vondroušovou v Cincinnati čeká přemožitelka z olympijského finále Bencicová

14. srpna 2021 11:29 - Cincinnati

Markéta Vondroušová si na tenisovém turnaji v Cincinnati zopakuje olympijské finále proti Belindě Bencicové. Los prvního kola je svedl dohromady. Poté co obě vynechaly v tomto týdnu turnaj v Montrealu, vrátí se na Western & Southern Open na kurty. V Tokiu před dvěma týdny vyhrála olympijské finále Bencicová ve třech setech.

 

Edgar Su, Reuters

Dvaadvacetiletá sokolovská rodačka je jednou z pěti českých tenistek v hlavní soutěži. Přímo ve druhém kole je nasazená pětka Karolína Plíšková, kterou dnes čeká v Montrealu semifinále. V Cincinnati se představí i Barbora Krejčíková, Petra Kvitová a Karolína Muchová.

Z kvalifikace se je pokusí doplnit Kateřina Siniaková, Marie Bouzková a Tereza Martincová. Další z přípravných turnajů před US Open začne v neděli, grandslam v New Yorku poté 30. srpna.

ČTK

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.