Rubriky:

Tenis

Tenisové krásky pózovaly v šatech. Šarapovové, Kvitové a spol. to slušelo

27. června 2015 12:08 - Londýn/Praha

Krásnými ženami v úchvatných šatech se to ve čtvrtek večer v londýnské čtvrti Kensington jenom hemžilo. Nejlepší tenistky světa před startem Wimbledonu dorazily na párty pořádanou před travnatým grandslamem a rozhodně bylo na co koukat. Zabodovala i úřadující šampiónka na dvorcích All England Clubu Petra Kvitová se svými modrými minišaty.

Reuters

Nasazená dvojka překonala v tomto týdnu nachlazení, zase se vrátila k tréninku, a dorazila i na slavnostní událost do Roof Gardens. A že to Kvitové slušelo! „Ale já už se hlavně těším, až tady znovu nastoupím na kurt. Vybaví se mi spousta krásných vzpomínek z minulosti a udělám všechno pro to, aby to zase byl z mé strany dobrý turnaj," řekla Kvitová, která Wimbledon kromě loňska ovládla i v roce 2011.

Na večírku však nebyla jedinou českou zástupkyní. Spolu s ní se ukázaly i Lucie Šafářová, Karolína Plíšková a Andrea Hlaváčková. Největší pozornost ovšem na sebe strhávala svými elegantními šatičkami Ruska Maria Šarapovová. Šaty s dlouhým rozparkem zase předvedla Srbka Ana Ivanovičová, jež s sebou vzala i partnera, německého fotbalistu Bastiana Schweinsteigera.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tenis

J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.