Rubriky:

Tenis

Berdych nazul holínky a vyrazil mezi fanoušky. Pomáhal stavět stan

3. července 2016 21:47 - Londýn

Sbalí stan, spacák, pivo, pláštěnku a vyrážejí. Tenisoví nadšenci z celého světa si v době konání Wimbledonu každoročně dávají dostaveníčko na rozlehlé louce, kde pak v dlouhých frontách trpělivě čekají na některý z uvolněných lístků do ochozů slavného All England Clubu. Letos mezi fanoušky zavítal i Tomáš Berdych, český finalista travnatého grandslamu z roku 2010.

 

Andy Couldridge, Reuters

Překvapil je. Rozmlouval s nimi, ochotně zapózoval pro fotografie, rozdal pár sladkostí. Vybaven holínkami dokonce pomáhal postavit stan.

„Odkud jste? Ze Švýcarska? To se ani nemusím ptát, na koho byste si přáli se jít podívat, co?" Se dvěma mladíky z Walesu zase rozebíral šance fotbalistů ostrovní země na ME ve Francii.

Rodákovi z Valašského Meziříčí se v letošním Wimbledonu zatím daří. V neděli porazil desátý nasazený hráč ve 3. kole na centrkurtu Alexandra Zvereva z Německa 6:3, 6:4, 4:6 a 6:1 a v pondělním osmifinále narazí na krajana Jiřího Veselého.

mm, Sport.cz

Postoupí do čtvrtfinále Wimbledonu Tomáš Berdych, nebo Jiří Veselý?


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.