PROGRAM FRENCH OPEN: Krejčíková se Siniakovou budou v pátek hrát o finále čtyřhry na Roland Garros

10. června 2021 16:32 - Paříž

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou zabojují v pátek o postup do finále čtyřhry na Roland Garros. Šampionky pařížského grandslamu z roku 2018, které jsou letos druhým nasazeným párem, se v semifinále utkají od 13:00 s polsko-americkou dvojicí Magda Linetteová, Bernarda Peraová.

 

O druhé místo ve finále čtyřhry si zahrají Bethanie Matteková-Sandsová a Iga Šwiateková s Irinou-Camelií Beguovou a Nadiou Podoroskou.

Deblové finále už si letos Krejčíková se Siniakovou zahrály na Australian Open, na třetí společný grandslamový titul ale nedosáhly. V roce 2018 na premiérový titul z Paříže navázaly i triumfem ve Wimbledonu, vloni si semifinále zahrály v Melbourne i na Roland Garros.

Páteční program:
Kurt Philippa Chatriera:
14:50 semifinále:
Zverev (6-Něm.) - Tsitsipas (5-Řec.)
nejdříve v 17:30 Djokovič (1-Srb.) - Nadal (3-Šp.).
Kurt Simonne Mathieuové:
13:00 Krejčíková, Siniaková (2-ČR) - Linetteová, Peraová (Pol./USA).
ČTK

Časová osa: French Open 2021

Filtr článků - French Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • French Open - muži
  • French Open - ženy

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..