Rubriky:

Co na talíř

Zakousněte se do syrového: detoxikační koktejl na očištění těla

15. dubna 2016 07:08 - Praha

Ano, i my to zkusíme. Pojem detoxikace se rozvinul i mezi běžce, spíše tedy běžkyně. My se nebudeme pouštět do velkých a složitých akcí. Ukážeme si takové trošku anomální smoothie – žádné ovoce na zahuštění v něm není a vlastně by se dalo i odšťavnit. A je hodně zelené. Ale co jiného byste od čistícího nápoje čekali.

 

Archiv: Smart Press

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Tento zeleninový koktejl vám pomůže snížit tlak, cholesterol, čistí játra, ledviny i krev a ještě vás vyjde levněji než výživové doplňky z lékárny. K tomu je super zelený. Zeleněji už to snad ani nejde.

Co potřebujete:
1 okurku
1 řapík celeru
hrst zelené petrželky
hrst natě koriandru
hrst čerstvého špenátu
asi 2cm kousek zázvoru
1 bio citron

Rozmixujte okurku s řapíkatým celerem, pak přidejte ostatní suroviny a mixujte do hladka. Připravte se na zeleninovou bombu a směle podávejte.

Co možná nevíte o detoxikaci:

Většina detoxikačních diet a očistných kúr se v první řadě zaměřuje na podporu činnosti jater. Vždyť právě játra čistí tělo od všeho toxického. Správná jaterní očista zahrnuje spoustu zelené zeleniny, hlavně listové. Naopak si při ní odpustíte všechny živočišné produkty, ale i soju a sirupy (i javorový, agávový, dokonce i med).

Dobrá zpráva je, že očistné kúry nejsou životní styl a obvykle zaberou asi týden. Přitom ale už po dvou či třech dnech se cítíte líp a pozorujete na sobě změny. Na živé stravě sice nebudete vyloženě potřebovat detoxikovat, ale čas od času se tělo přihlásí o víc zelených potravin.

Děkujeme vydavatelství Smart Press za možnost využití knihy Raw pro zdraví a krásu.

MOHLI JSTE ČÍST:

Barevný vitamínový salát

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Co na talíř

Filtr článků - Co na talíř


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce