Rubriky:

Odjinud

Když se černý pátek stane pro běžce černou noční můrou

2. prosince 2016 10:31 - Tulalip

Už časného rána se koupěchtivým jedincům v černý pátek rozjasňuje úsměv na tváři. Je totiž černý den pro všechny vysoké ceny a odkládané nákupy. Je čas vyrazit a konkurenci (v tomto případě další spolubližní zákazníky) zašlapat do země nebo ji alespoň něčím pořádně pobouchat u pokladny. Obchodníci si mou ruce, kšefty běží jako na drátkách a ty slevy, co nám dají, je nijak zvlášť nebolí. Někdy se ale stane, že je hodně zabolí přílišný zájem zákazníků ‒ jako třeba v tomto americkém sportovním obchodě.

 

facebook A. J. P. Calimlim

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nákupní horečka dosahuje vrcholu, emoce stříkají na všechny strany a vzájemné mezilidské porozumění jde stranou. Nechcete přece, aby se uprostřed těch fantastických slev k sobě ještě lidé chovali slušně, že ne? Nebo dokonce ještě k samotnému zboží? Nemyslitelné! Podívejte se, kam až to může dospět. Amerika, země neomezených možností.

 

#blackfriday #nike

Video zveřejněné uživatelem Tristan (Tran) (@iamtvoo),Lis 25, 2016 v 10:34 PST

Na černý pátek a následující víkend asi hned tak nezapomenou ve firemní prodejně Nike Store v Tulalipu ve státě Washington. Přes 20 000 zákazníků se prohnalo mezi natřískanými regály. Fotky očitých svědků vyprávějí neuvěřitelný příběh davového šílenství a oranžového moře rozšlapaných krabic od bot. Prodavači mohou mluvit o štěstí, že jejich obchod neprodává třeba porcelán.

Americký vynález jménem Black Friday, černý pátek, následuje po Dni díkůvzdání a je využíván množstvím nejrůznějších obchodů k „vyčištění" skladů.

„Měl jsem pocit, že se tudy žene zemětřesení," komentoval situaci jeden z prodavačů. Nikdo ale nikde nenaznačoval, jak vysoké škody kobylkovitý nájezd kupujících vlastně přinesl. Je dost možné, že za rozšlapanými krabicemi se skrývá obrovský zisk firmy. Zaslouží si tedy prodejna opravdu naši lítost?

kü, Sport.cz

Účastníte se davového slevového šílenství „Black Friday“?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce