Silvestrovský běh v Sao Paulu vyhráli Uganďan Kwemoi a Keňanka Relineová

Tradiční Silvestrovský běh v ulicích Sao Paula vyhrál poprvé závodník z Ugandy. Vítězem 97. ročníku se stal Andrew Kwemoi, který zvládl trať dlouhou 15 kilometrů za 44:43 minuty. Mezi ženami byla nejrychlejší dvacetiletá Catherine Relineová za 49:39 a prodloužila kralování keňských běžkyň už o šesté vítězství v řadě.

Silvestrovský běh v ulicích Sao Paula vyhrál Andrew Kwemoi. Triumf slaví po boku třetího Maxwella Rotiche.

Populárního běhu se zúčastnilo i přes 30 tisíc amatérských běžců. Někteří z nich využili závod k tomu, aby připomněli zesnulého fotbalového krále Pelého. Na startu se objevili běžci v brazilských dresech s jeho číslem 10, v tričkách se znakem Santosu či vlajkou někdejšího klubu trojnásobného mistra světa. Mezi účastníky byl i Pelého dvojník.

Silvestrovský běh v Sao Paulu se koná od roku 1925. Mezi jeho vítěze se zapsal i Emil Zátopek, který vyhrál v roce 1953 ještě na poloviční trati.