Hlavní obsah

Levý hák poslal legendu k zemi. Za 35 sekund show skončila

28. 1. 2019 17:12

Nedal mu čuchnout. A do doslova. Bývalý zápasník UFC předvedl v Bellatoru rychlý průběh bitvy. Ryan Bader v Kalifornii ukončil legendárního Fedora Jemeljaněnka za 35 sekund. Levým předním hákem Američan poslal Rusa k zemi, poté bleskurychle dobil a byl konec show. Opona za tímto příběhem mohla být zatažena.

Foto: Chris Carlson, ČTK/AP

Ryan Bader v Kalifornii ukončil legendárního Fedora Jemeljaněnka za 35 sekund. Foto: Chris Carlson, ČTK/AP

Článek

Dvacet zápasů si pětatřicetiletý Bader odkroutil v UFC, v nejlepší MMA lize světa. O sedm let starší Rus je žijící legendou MMA, jenže o víkendu mu zápas nevyšel. Nestihl nic, nebouchnul si. „Můžete se zeptat mého týmu, hodně jsme tohle trénovali," přiznal vítěz dril svého levého háku, který byl v souboj klíčový. Zasáhl a škodil.

Soupeř má v MMA 44 zápasů - 38 výher, zkušenost sama. „Kdybych měl příležitost bojovat s nějakým zápasníkem, bude to Fedor. Ta aura tajemství kolem něj... Jsem velmi poctěn, že jsem byl součástí jeho příběhu. Co se teď stalo, nemůže nic na Fedorovi změnit," citoval server mmafighting.com Badera, který po přechodu z UFC do Bellatoru válí. Má za sebou pět výher pod touto organizací.

Už před zápasem se nechal Američan slyšet, že kdyby se jednalo o zápas NBA, bylo by to jako jít proti basketbalové legendě. A vybral si samotného Michaela Jordana.

„Pokud vyhraju, bude to jedna z největších výher v mé kariéře, byla by to dokonalá bouře," našel Bader přirovnání pro telegraph.co.uk. A ona přišla, povedla se dokonale.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?