Hlavní obsah

Neskutečný knokaut! Naskočené koleno dopadlo přesně na bradu

19. 1. 2022 7:29

Jeden z nejpovedenějších knokautů letošního roku. A to je teprve začátek. K parádnímu ukončení si troufl ruský MMA zápasník Šovkal Čurčajev, kterému se naskočeným kolenem povedlo knokautovat soupeře. Ten ještě několik desítek vteřin po tomto nešťastném okamžiku bezvládně ležel na zemi, na závěrečném vyhlášení však byl přítomen. I přesto tento knokaut rychlostí blesku obletěl celý internet.

Foto: Hardcore FC

Filipp Kosyrev (vlevo) a Šovkal Čurčajev při vzájemném souboji.Foto: Hardcore FC

Článek

Jednalo se o turnaj ruské organizace Hardcore FC, která již tradičně dává prostor i mladým, talentovaným zápasníkům. A na galavečeru nebyla nouze o rychlé závěry. Hned pět z celkových šesti zápasů skončilo ještě v prvním kole, parádní ukončení si například připsal také talentovaný Šovkal Čurčajev.

Ten změřil síly s dvaadvacetiletým Filippem Kosyrevem, který do zápasu vstupoval v dobré formě. Avšak to se v duelu zrovna moc nepotvrdilo. Po divokém úvodu, kdy si oba zápasníci vyměnili několik tvrdých kombinací, došlo na to nejhorší. Alespoň tedy pro Kosyreva. Ten se totiž nechal zatlačit k pletivu, kde čelil neskutečně tvrdému naskočenému kolenu, po kterém následovaly ještě finální údery.

Kosyrev navíc v osudný okamžik nechal ruce dole, koleno tak přesně zamířilo na jeho bradu. Ruský zápasník střet neustál, bezvládně padl k zemi a okamžitě mu museli na pomoc rozhodčí a poté také zdravotníci. Poražený však byl na závěrečném vyhlášení přítomen. Přesto by na něj určitě nejraději zapomněl. Jednalo se navíc o jeho druhou porážku na profesionální scéně.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které vede finský trenér Kari Jalonen, vstoupili do turnaje 14. května vítězným zápasem s Velkou Británií.

Nejnovější články