Hlavní obsah

Tragédie v Tatrách. Bojovník MMA se zřítil do rokle

Všestranný sportovec Mateusz Łazowski, který v současnosti byl nejvíce znám jako MMA zápasník, zemřel ve Vysokých Tatrách, kde se připravoval na svůj další zápas. O tragédii informoval promotér Tomasz Babiloński.

Foto: Instagram @matt_life_path

Polský bojovník MMA Mateusz Łazowski zemřel ve Vysokých Tatrách.Foto: Instagram @matt_life_path

Článek

Mateusz Łazowski, který bojoval v organizaci Babilon, je mrtvý. Informoval o tom promotér zápasů a majitel organizace, ve které Polák působil, Tomasz Babiloński. Łazowski se ve Vysokých Tatrách připravoval na svůj další zápas, který se měl uskutečnit v rámci 27. ročníku galavečera Babilon MMA.

Fanoušci jej v kleci naposledy mohli vidět na akci Babilon MMA 24, kde pětatřicetiletý bojovník prohrál s Patrikem Dubielem. Byla to pro něj třetí porážka v kariéře, na svém kontě měl v MMA stejný počet vítězství.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mateusz Łazowski (@matt_life_path)

Łazowski se podle polských médií zřítil do rokle Mnichowy Żleb. Událost zahlédli horolezci, kteří lezli na nedaleký vrchol Mních a přivolali záchrannou službu. Ta však polského bojovníka už zachránit nedokázala.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mateusz Łazowski (@matt_life_path)

Polák byl milovníkem hor, často v nich trénoval nebo jen tak relaxoval s rodinou. Łazowski byl všestranným sportovcem. V minulosti vyhrál národní šampionát v thajském boxu nebo triumfoval v atletickém desetiboji. V MMA se poprvé představil v roce 2017.

Reklama

Sdílejte článek