Hlavní obsah

Dark Tigers změnili CS:GO sestavu, nováčci si odbyli premiéru v COOL lize

21. 4. 2021 19:03

Česká esportová organizace Dark Tigers stále hledá optimální složení své soupisky pro herní titul Counter-Strike: Global Offensive. Dvojice zkušených borců Martin „MAXX.“ Smolár a Tomáš „zyored“ Cvaniga odešla do zahraničního týmu. Tygři museli hledat náhradu. V úterý proto do svých řad přivítali českého hráče Davida „Aralio“ Vua a Slováka Patrika „outex“ Tomka. A obměněná soupiska hned v prvním zápase předvedla, že by se v ní mohl skrývat velký potenciál, v úterní COOL lize vzala eSubě oblíbenou mapu.

Foto: @DarkTigersGG, Facebook

CS:GO sestava Dark Tigers přivítala nové členy Davida „Aralio“ Vu (vlevo) a Slováka Patrika „outex“ Tomka.Foto: @DarkTigersGG, Facebook

Článek

Smolár a Cvaniga neodolali vábení zahraniční organizace a jejich cesty se s Dark Tigers rozešly. Dvojice přešla do portugalského týmu GTZ Bulls.

Tygři nemohli s doplněním soupisky dlouho otálet. Volba padla na Vua s Tomkem. Tomko dříve nastupoval za BloodyDevils. Vu úspěšně působil u celku E-Rivals.

Sestava Dark Tigers v novém složení ukázala, že má co nabídnout. Úterní zápas proti eSubě Tygři sice prohráli, modré krvi ale dokázali vzít oblíbenou mapu Vertigo.

Tomko v duelu zaznamenal ve statistice +/− − 7, Vu pak − 17. V příštím kole COOL ligy čeká Tygry rozjetý Enterprise.

Reklama

Sdílejte článek