Florbalisté Chodova podlehli Vinohradům a poprvé v sezoně prohráli

Florbalisté Chodova podlehli v 7. kole superligy v pražském derby doma Sokolu Královské Vinohrady 3:5 a připsali si první porážku v sezoně. Zůstali druzí za Mladou Boleslaví, která je jako jediná v soutěži bez prohry a neztratila ještě ani bod. Vinohrady se díky čtvrté výhře z posledních pěti duelů posunuly na šestou pozici.

Ilustrační foto.

Chodov se sice ujal v 15. minutě vedení díky Tomáši Sýkorovi, ale stav otočili Ivan Pergler s Ondřejem Plíhalem. Před polovinou utkání vyrovnal Marek Vávra, ale ve 33. minutě vrátil hostům náskok Daniel Gärtner a zvýšili jej v závěrečné části Daniel Keller a opět Plíhal. Výsledek už jen zkorigoval Marek Matoušek.

Livesport superliga florbalistů - 7. kolo:
Chodov - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
Branky: 15. Sýkora, 29. M. Vávra, 49. Matoušek - 24. a 44. Plíhal, 20. Pergler, 33. Z. Stuchlík, 42. Keller.