Vedoucí Střešovice rozdrtily druhý tým tabulky

Florbalisté vedoucího Tatranu Střešovice porazili v dohrávce 12. kola superligy druhé Vítkovice 8:1 a zvýšili svůj náskok na čtyři body. Poražení Ostravané mají ale dva zápasy k dobru. Hattrickem a dvěma asistencemi pomohl k deváté výhře úřadujícího mistra za sebou útočník Marek Beneš.

Ilustrační foto.

V úvodním dějství zařídil Tatranu náskok 2:0 Beneš, který po minutě hry otevřel skóre a sedm sekund před pauzou zvýšil. V 29. minutě snížil Šimon Hataja, ale do konce druhé části se za domácí trefili Filip Eliáš a Beneš, který dovršil hattrick.

Po 28 vteřinách závěrečné části se prosadil Matěj Havlas, který v 52. minutě v přesilovce přidal druhý gól. Při power play do prázdné branky ještě skóroval David Šimek a výsledek dovršil Tomáš Hanák.

Livesport superliga florbalistů - dohrávka 12. kola:
Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice 8:1 (2:0, 2:1, 4:0)
Branky: 1., 20. a 40. Marek Beneš, 41. a 52. Havlas, 33. F. Eliáš, 58. D. Šimek, 60. T. Hanák - 29. Hatala