Lipsko - Dortmund 2:0 Fotbalisté Lipska ve čtvrtfinále Německého poháru porazili bezzubý Dortmund

Fotbalisté Lipska ovládli čtvrtfinále Německého poháru s Dortmundem a druhý tým bundesligové tabulky doma zdolali po suverénním výkonu 2:0. Obhájci trofeje, které vede bývalý kouč Borussie Marco Rose, přerušili sérii tří soutěžních porážek bez vstřelené branky.

Fotbalista Lipska Emil Forsberg slaví gól proti Dortmundu.

Lipsko od začátku dominovalo a ve 22. minutě otevřel skóre Werner. Další velké šance zlikvidoval gólman Kobel. Pojistku domácích přidal až v osmé minutě nastavení Willi Orbán. Dortmund si tak nespravil chuť po sobotní ligové porážce 2:4 na stadionu Bayernu Mnichov.

V druhém dnešním čtvrtfinále Stuttgart zvítězil na hřišti druholigového Norimberku 1:0 díky brance střídajícího Millota z 83. minuty.