Mönchengladbach - Mohuč 2:2Fotbalisté Mönchengladbachu remizovali s dosud poslední Mohučí

Fotbalisté Mönchengladbachu ve čtvrtém domácím utkání sezony poprvé bodovali, ale s dosud poslední Mohučí v předehrávce 7. bundesligového kola jen remizovali 2:2. Český reprezentační útočník Tomáš Čvančara se v dresu Borussie dostal na trávník na poslední půlhodinu, ale střelecky se neprosadil.

Tomáš Čvančara (vlevo) v dresu Mönchengladbachu. Ilustrační foto.

Čvančara měl velké šance na skórování v 77. a 79. minutě za stavu 1:2, ale nejprve jeho hlavičku brankář Robin Zentner vyrazil nohou a poté zlikvidoval i jeho pokus z malého vápna po rohu. Alespoň bod domácím nakonec zachránil v 88. minutě střelou zpoza vápna americký obránce Joe Scally.

Mohuč sice ukončila po čtyřech zápasech sérii porážek, ale v neúplné tabulce je s dvěma body předposlední. Fotbalisté Mönchengladbachu jsou dvanáctí.