Mohuč - Mönchengladbach 1:1Mohuč vydřela aspoň bod a dotáhla se na čtvrtý Leverkusen

Fotbalisté Mohuče v německé lize vybojovali remízu 1:1 s Mönchengladbachem a bodově se dotáhli na čtvrtý Leverkusen, který má zápas 11. kola teprve před sebou. Borussia je v neúplné tabulce devátá.

Fotbalisté Mönchengladbachu se radují z branky

Mönchengladbach poslal do vedení v 39. minutě Neuhaus, který přišel na hřiště o deset minut dříve místo zraněného Elvediho. Pod úvodní gól se podepsal brankář Mohuče Zentner, který střelu z dálky vyrazil jen před sebe a Neuhaus pohodlně dorazil míč do sítě.

Borussia, která nedávno deklasovala v Německém poháru Bayern Mnichov 5:0 a následně v lize zdolala Bochum, ale další výhru nepřidala. Postaral se o to Widmer, který se v 77. minutě krásně trefil křížnou střelou levačkou do horního rohu branky Mönchengladbachu.