Hlavní obsah

Pardubice si pojistily oporu

1:06
1:06

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Fotbalista Vojtěch Patrák prodloužil smlouvu v Pardubicích. Pětadvacetiletý ofenzivní univerzál a nejlepší střelec týmu podepsal víceletý kontrakt. Poslední celek tabulky nejvyšší soutěže o tom informoval na webu.

Sestřih zápasu Pardubice - KarvináVideo: LFA

Článek

Patrák patří Pardubicím od léta 2023, kdy přestoupil ze Sparty. Předtím už na východě Čech z letenského klubu půl roku hostoval a nejvyšší soutěž si vyzkoušel i v Jablonci. Celkem má na kontě 93 ligových startů a 10 branek. Pět gólů dal v minulém i v tomto ročníku.

„Pardubice mi daly možnost vyzkoušet si ligové prostředí, za to jsem moc vděčný. V tuto chvíli se cítím dobře, a to na hřišti i v kabině, jsem tu spokojený. Pro tento klub nechám na hřišti všechno,“ uvedl Patrák.

Foto: David Taneček, ČTK

Pardubice prodloužily smlouvu s Vojtěchem Patrákem.

V sobotu však svému týmu nepomůže v důležitém domácím utkání proti třinácté Mladé Boleslavi, protože si odpyká trest za čtyři žluté karty. Zápas bude premiérou pro nového pardubického kouče Jana Trousila.