Hlavní obsah

Plzeň poděkovala záchranářům. Jejich práce si moc vážíme! Až to bude možné, zvu je na fotbal, řekl Guľa

3. 4. 2020 12:09

Fotbal na celém světě stojí, v době pandemie koronaviru je na vedlejší koleji. Namísto Ronalda, Messiho a dalších hvězd jsou největšími hrdiny současné doby lékaři a lidé, stojící v první linii. Plzeňská Viktoria se některým z nich rozhodla poděkovat. A obdarovat je dresy hráčů s jejich podpisy.

Foto: FCVP

Šéf fotbalové Plzně Adolf Šádek (vlevo), trenér Viktorie Adrian Guľa (třetí zprava) a asistent trenéra Marek Bakoš (druhý zprava) přijeli poděkovat plzeňským záchranářům a předali jim podepsané originální dresy hráčů.

Článek

„Fotbal není v tuto chvíli nejpodstatnější věcí. Bohužel nyní nemůžeme dělat našim fanouškům radost výkony na hřišti, rozhodli jsme se tedy alespoň trochu potěšit ty, kteří stojí v první linii a denně pečují o naše zdraví," citoval klubový web generálního manažera Adolfa Šádka.

Šéf Viktorie s trenérem Adrianem Guľou a asistentem Markem Bakošem v pátek dopoledne osobně předali na výjezdové základně Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje v Plzni na Borech do rukou záchranářů 100 originálních hráčských dresů, které byly připraveny pro pohárové zápasy klubu v sezoně 2019/2020. Každý je podepsán konkrétním hráčem, navíc je k němu přiložen certifikát originality a poděkování.

Foto: FCVP

Trenér fotbalové Plzně Adrian Guľa (vpravo) podepisuje míč během poděkování Viktorie plzeňským záchranářům.

„Také já bych chtěl všem záchranářům poděkovat, jejich práce si nesmírně vážíme. A samozřejmě bych je chtěl všechny pozvat na fotbal, jakmile to bude možné. U nás na stadionu budou vždy vítanými hosty a budeme se snažit vyhrávat i pro ně," uvedl slovenský kouč Guľa, pod nímž Viktoria od jeho lednového příchodu válela, všechny ligové i pohárové zápasy vyhrála.

Foto: FCVP

Trenér fotbalové Plzně Adrian Guľa s asistentem Markem Bakošem během poděkování Viktorie plzeňským záchranářům.

„Jsme rádi, že v časech, které jsou náročné nejen pro nás, profesionální zdravotnické záchranáře stojící takzvaně v první linii, ale pro všechny naše občany, dochází k sounáležitosti mezi sportovci a zdravotníky. Pro nás všechny je důležité vést dál normální život i se svými koníčky, ať už jde o fotbal, hokej nebo divadlo. Proto jsme viktoriánům za jejich gesto vděční a věříme, že vše překonáme a brzy bude líp," prohlásil ředitel Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje Pavel Hrdlička.

Reklama

Související témata:
  Odloženo Č. Budějovice - Hradec Králové Odloženo
20231202T15 : 00:00+0100
Č. Budějovice vs. Hradec Králové
Č. Budějovice vs. Hradec Králové
Č. Budějovice
Hradec Králové
  Ml. Boleslav - Karviná dnes 15 : 00
20231202T15 : 00:00+0100
Ml. Boleslav vs. Karviná
Ml. Boleslav vs. Karviná
Ml. Boleslav
Karviná
  Jablonec - Teplice dnes 15 : 00
20231202T15 : 00:00+0100
Jablonec vs. Teplice
Jablonec vs. Teplice
Jablonec
Teplice
  Olomouc - Slovácko dnes 15 : 00
20231202T15 : 00:00+0100
Olomouc vs. Slovácko
Olomouc vs. Slovácko
Olomouc
Slovácko
  Bohemians - Liberec dnes 18 : 00
20231202T18 : 00:00+0100
Bohemians vs. Liberec
Bohemians vs. Liberec
Bohemians
Liberec
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •