Hlavní obsah

Slavia podle Tvrdíka získala Slováka Hromadu. Šéf klubu z Edenu básní i o známém Ukrajinci

8. 6. 2017 8:37

Fotbalovou Slavii posílí slovenský reprezentant do 21 let Jakub Hromada, který v minulé sezoně hostoval v Plzni. Předseda představenstva úřadujícího mistra Jaroslav Tvrdík o tom informoval na svém twitteru.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Záložník Viktorie Plzeň Jakub Hromada nesouhlasí s verdiktem rozhodčího.

Článek

Jednadvacetiletý záložník byl v Plzni na hostování ze Sampdorie Janov, ale po odchodu trenéra Romana Pivarníka ztratil místo v sestavě a západočeský klub na něj neuplatnil opci.

Hromada poslední utkání za Viktorii odehrál na začátku dubna proti Hradci Králové. Celkem v minulém ročníku zasáhl do 24 soutěžních zápasů, ve kterých zaznamenal gól a asistenci. "V boji o postup do UEFA Champions League Slavii Praha posílí Jakub Hromada, slovenský fotbalový záložník a mládežnický reprezentant," uvedl bez dalších podrobností Tvrdík.

Na sociální síti rovněž potvrdil, že Slavia usiluje o ukrajinského reprezentačního záložníka Evgena Konopljanku ze Schalke. "Nesmírně si vážíme toho, že by hráč světové úrovně, kterým Evgen Konopljanka je, byl ochoten hrát za Slavii Praha. Rozhodne FC Schalke 04," napsal na twitteru zástupce čínského majitele CEFC.

Klub zatím pro Sport.cz příchod Hromady nepotvrdil. Není tedy ani jasné, zda by se jednalo o přestup či hostování.

Reklama