Vyškov - Dukla 2:0Fotbalisté Vyškova porazili Duklu a přezimují v čele druholigové tabulky

Fotbalisté Vyškova v přímém souboji o první místo v druhé lize porazili v 16. kole pražskou Duklu 2:0 a přezimují v čele tabulky. Brno doma podlehlo olomouckému B-týmu 0:1. Chrudim zdolala stejným poměrem Vlašim a nováček Kroměříž takto zvítězila na hřišti Prostějova.

Kouč Dukly Petr Rada.

Vyškov proti Pražanům rozhodl o výhře už v prvním poločase, kdy se trefili Bayo a Štěpánek. Domácí zvítězili po dvou kolech a na druhou Duklu mají čtyřbodový náskok. Dejvický celek nevyhrál podruhé za sebou.

Zápas Brna s rezervou Olomouce směřovalo k bezbrankové remíze, v 82. minutě se však prosadil Fiala. Zbrojovka nenavázala na minulé dvě výhry, před vlastními diváky prohrála třetí z posledních čtyř duelů a zůstala šestá. Sigma zvítězila ve třetím z minulých čtyř kol a je jedenáctá.

Plný bodový zisk Chrudimi v utkání s Vlašimí zařídil v úvodním dějství Kesner. Východočeši vyhráli třetí kolo po sobě a posunuli se před dnešního soupeře na sedmé místo. Vlašim čeká na vítězství čtyři kola.

Souboj Prostějova s Kroměříží rozhodl v deváté minutě Marek Jaroň, který nastoupil proti svému dvojčeti Petrovi. Hanácká Slavia zvítězila po čtyřech kolech a je dvanáctá, Prostějov je v neúplné tabulce na první nesestupové příčce.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 16. kolo:
Chrudim - Vlašim 1:0 (1:0)
Vyškov - Dukla Praha 2:0 (2:0)
Prostějov - Kroměříž 0:1 (0:1)
Brno - Olomouc B 0:1 (0:0)

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.