Fotbalisté Vyškova ve druhé lize remizovali s Opavou 1:1 a jsou druzí

Fotbalisté Vyškova v 18. kole druhé ligy remizovali s Opavou 1:1 a posunuli se o skóre na druhé místo tabulky. Na vedoucí Příbram ztrácejí tři body.

Utkání Vyškova se Zlínem skončilo 1:1.

Vyškov v Drnovicích otevřel skóre v osmé minutě po dorážce Baya. Opava vyrovnala v 85. minutě zásluhou Kopečného. Domácí protáhli druholigovou sérii bez porážky na osm zápasů. Naopak Opava čeká osm kol na vítězství a popáté za sebou remizovala. V neúplné tabulce je desátá.

Vlašim porazila B-tým Sparty 3:0 a polepšila si na devátou příčku. Dva góly vstřelil ve druhém poločase Suchan, už ve čtvrté minutě domácí poslal do vedení Smejkal. Sparťanská rezerva nenavázala na pondělní výhru 2:0 nad "béčkem" Slavie a je čtrnáctá.

Kvůli nezpůsobilým hřištím bylo odloženo dnešní utkání mezi Chrudimí a Táborskem a nedělní duel Varnsdorfu s pražskou Duklou. Náhradní termíny zatím nebyly zveřejněny.

18. kolo druhé fotbalové ligy:
Vyškov - Opava 1:1 (1:0)
Branky: 8. Bayo - 85. Kopečný. Rozhodčí: Dorušák - Mikeska, Dresler. ŽK: Ilko - Kadlec. Diváci: 836.
Vlašim - Sparta Praha B 3:0 (1:0)
Branky: 53. a 68. Suchan, 4. Smejkal. Rozhodčí: Nehasil - Hrabovský, Pfeifer. ŽK: Halinský, Vala - Kamenovič, Kukučka, Gedeon. Diváci: 364.