Jihlava - Blansko 1:4Jihlava doma dostala nařezáno

Jihlava

Fotbalisté Jihlavy v pátečním utkání 8. kola FORTUNA:Národní ligy prohráli doma nečekaně s Blanskem 1:4. Hosté mají po výhře devět bodů a v tabulce se dostali na osmou příčku, o bod před Jihlavu. Ta je po debaklu desátá.

Fotbalový brankář Luděk Vejmola (ilustrační foto)

Jihlava nabrala dvoubrankové manko už do poločasu po gólech Žáka a Sukupa. Třetí úder si připravilo Blansko do 54. minuty, kdy se střelecky prosadil Kania. Pak sice jihlavský Arroyo snížil, ale na zvrat Vysočina neměla. Naopak Kania opět překonal jihlavského gólmana a pečetil výhru hostů na 4:1.

Vysočina, která prohrála ve třetím z posledních čtyř soutěžních zápasů, získala ze čtyř domácích duelů v tomto druholigovém ročníku jediný bod.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 8. kolo:
Jihlava - Blansko 1:4 (0:2)
Branky: 58. Arroyo - 54. a 87. Kania, 32. Žák, 40. Sukup. Rozhodčí: Cieslar - Kotík, Dresler. ŽK: Štefánek - Štrbák, Lahodný. Bez diváků.