Varnsdorf - Líšeň 0:1Málek rozhodl druholigový šlágr a vrátil brněnský tým na barážovou příčku

Hned úterní předehrávka se zařadila ke šlágrům 26. kola fotbalové Fortuna Národní ligy. Varnsdorf podlehl Líšni 0:1. Zápas rozhodl Jaroslav Málek a posunul "Marvany" z brněnského předměstí na třetí, barážovou příčku tabulky.

Jaroslav Málek z Líšně.

Narazily na sebe dva ambiciózní týmy. Šestí Severočeši ztráceli na čtvrté Marvany pět kol před koncem sezony tři body.

První poločas nabídl vyrovnanou partii, ovšem po změně stran hostující celek výrazně přidal a zapsal do tabulky cenné tři body. Dvacet minut před koncem zazářil severočeský brankář Richter, který vytáhl parádní zákrok. O chvíli později navíc trefil tyč Marek Matocha a zdálo se, že utkání skončí bez branek.

Ovšem v 78. minutě se přihlásil o slovo Jaroslav Málek, jenž stanovil konečný výsledek střetnutí.

Líšeň se tak posunula na třetí příčku o bod před Spartu B, Varnsdorf ztrácí na svého úterního soupeře již šest bodů.

Neuskutečněné utkání 23. kola mezi Chrudimí a Táborskem zná nový termín. Hrát se bude ve středu 4. května od 17:00.

26. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Líšeň 0:1 (0:0)
Branka: 79. Málek. Rozhodčí: Křepský - Antoníček, Dohnálek. ŽK: Matocha (Líšeň). Diváci: 395.