Třinec - Chrudim 2:1Třinec ve druhé lize porazil Chrudim a opustil poslední místo

otbalisté Třince ve 12. kole druhé ligy doma po obratu zdolali nováčka Chrudim 2:1 a opustili poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v první minutě nastavení Slovák Pavol Ilko.

V úvodním poločase obě mužstva podrželi brankáři. Po hodině hry poslal hosty do vedení Froněk, ale Třinečtí se rychle vzpamatovali. Šumbera ještě trefil břevno, ale v 67. minutě už Vaněk vyrovnal z přímého kopu. Závěrečný tlak domácích pak zužitkoval Ilko po Dedičově přihrávce. Chrudim venku prohrála potřetí za sebou a klesla na předposlední pozici.

12. kolo druhé fotbalové ligy:
Fotbal Třinec - MFK Chrudim 2:1 (0:0)
Branky: 67. Vaněk, 90.+1 Ilko - 62. Froněk. Rozhodčí: Adámková - Antoníček, Dohnálek. ŽK: Bedecs, Schwendt, Adamuška - Sixta, Kesner, Vodrážka. Diváci: 276.
Sestavy:
Třinec: Adamuška - Ilko, Kušnír, Bedecs, Janoščín - Janošík (65. Dedič), Vaněk, Weber (90.+5 Klec), Šumbera - Omasta - Hejný (65. Schwendt). Trenér: Neček.
Chrudim: Mrázek - Řezníček, Drahoš, Krčál, Hlavsa - Froněk, Vodrážka (89. Dostálek), Kesner, Sixta (76. Langr), Sulík (70. Rybička) - Vašulín. Trenér: Matějka.