Jihlava - Žižkov 3:2Vítězná série Viktorie skončila na Vysočině

dos, panSport.cz

Tři výhry, a dost. Vítězná série Viktorie skončila na Vysočině. Fotbalisté Jihlavy porazili ve 24. kole Fortuna Národní ligy na svém hřišti Žižkov 3:2 a v tabulce se posunuli na deváté místo. Pražané zůstávají na čtvrté příčce. Vysočina neprohrála už pět zápasů a od sestupových příček ji dělí osm bodů.

Jihlavský záložník Matúš Lacko v akci - ilustrační snímek.

Domácí si již v prvním poločase vypracovali náskok díky trefám Arroya a z penalty Červa, i když ještě do přestávky snížil hostující nejlepší střelec Diviš.

Ve druhé půli dokonce na chvíli srovnal exjihlavský Zoubele, nyní už v dresu Žižkova. Jenže poslední slovo měl domácí Selnar.

Čtvrtý Žižkov tak po třech vítězstvích nevyužil možnost dotáhnout se bodově na třetí Prostějov. Vysočina cennou výhrou ukončila svou sérii tří remíz po sobě.

24. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
Branky: 33. Arroyo, 43. Červ z pen., 65. Selnar - 45. Diviš, 56. Zoubele. Rozhodčí: Zelinka - Kotalík, Volf. ŽK: Arroyo, Číž - Nabijev, Řezáč, Žežulka, Hušek. Diváci: 129 (omezený počet).