Jihlava - Žižkov 3:2Vítězná série Viktorie skončila na Vysočině

dos, panSport.cz
14. 5. 2021 19:00Aktualizováno 14. 5. 2021 19:22

Tři výhry, a dost. Vítězná série Viktorie skončila na Vysočině. Fotbalisté Jihlavy porazili ve 24. kole Fortuna Národní ligy na svém hřišti Žižkov 3:2 a v tabulce se posunuli na deváté místo. Pražané zůstávají na čtvrté příčce. Vysočina neprohrála už pět zápasů a od sestupových příček ji dělí osm bodů.

Jihlavský záložník Matúš Lacko v akci - ilustrační snímek.Foto: fcvysocina.cz

Domácí si již v prvním poločase vypracovali náskok díky trefám Arroya a z penalty Červa, i když ještě do přestávky snížil hostující nejlepší střelec Diviš.

Ve druhé půli dokonce na chvíli srovnal exjihlavský Zoubele, nyní už v dresu Žižkova. Jenže poslední slovo měl domácí Selnar.

Čtvrtý Žižkov tak po třech vítězstvích nevyužil možnost dotáhnout se bodově na třetí Prostějov. Vysočina cennou výhrou ukončila svou sérii tří remíz po sobě.

24. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
Branky: 33. Arroyo, 43. Červ z pen., 65. Selnar - 45. Diviš, 56. Zoubele. Rozhodčí: Zelinka - Kotalík, Volf. ŽK: Arroyo, Číž - Nabijev, Řezáč, Žežulka, Hušek. Diváci: 129 (omezený počet).

Souhrn z výsledků:
Dnes 16. kolo Prostějov 1. SK Prostějov - AC Sparta Praha B Sparta B Prostějov - Sparta B Odloženo
Včera 16. kolo Jihlava FC Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem Ústí Jihlava - Ústí Odloženo
24.11.2021 13. kolo Varnsdorf FK Varnsdorf - Slezský FC Opava Opava Varnsdorf - Opava 0 : 3
20211124T13 : 30:00+0000
Varnsdorf vs. Opava
Varnsdorf
Opava
21.11.2021 15. kolo Brno FC Zbrojovka Brno - MFK Chrudim Chrudim Brno - Chrudim 3 : 2
21.11.2021 15. kolo Vlašim FC Sellier&Bellot Vlašim - FK Dukla Praha Dukla Vlašim - Dukla 2 : 0
21.11.2021 15. kolo Varnsdorf FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov Prostějov Varnsdorf - Prostějov 3 : 1
21.11.2021 15. kolo Sparta B AC Sparta Praha B - SK Líšeň Líšeň Sparta B - Líšeň 2 : 1
20211121T10 : 30:00+0000
Sparta B vs. Líšeň
Sparta B
Líšeň
21.11.2021 15. kolo Žižkov FK Viktoria Žižkov - Táborsko Táborsko Žižkov - Táborsko 0 : 0

Souhrn z kalendáře:
dnes 10 : 15 16. kolo Dukla FK Dukla Praha - FK Fotbal Třinec Třinec Dukla - Třinec Vsadit
dnes 10 : 15 16. kolo Chrudim MFK Chrudim - FC Sellier&Bellot Vlašim Vlašim Chrudim - Vlašim Vsadit
dnes 13 : 30 16. kolo Líšeň SK Líšeň - MFK Vyškov Vyškov Líšeň - Vyškov Vsadit
dnes 13 : 30 16. kolo Opava Slezský FC Opava - FC Zbrojovka Brno Brno Opava - Brno Vsadit
dnes Odloženo 16. kolo Prostějov 1. SK Prostějov - AC Sparta Praha B Sparta B Prostějov - Sparta B Vsadit
dnes 13 : 30 16. kolo Táborsko Táborsko - 1. FK Příbram Příbram Táborsko - Příbram Vsadit
zítra 10 : 15 16. kolo Žižkov FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf Varnsdorf Žižkov - Varnsdorf Vsadit
4.3. 18 : 00 17. kolo Ústí FK Ústí nad Labem - SK Líšeň Líšeň Ústí - Líšeň Vsadit