Naštvaní fanoušci Steauy donesli před polskou ambasádu klobásy

BUKUREŠŤ

Fanoušci Steauy Bukurešť v pátek donesli před polskou ambasádu polské klobásy na protest proti výkonu rozhodčího Marcina Borského ve čtvrtečním zápase Evropské ligy s Neapolí. Rumunský klub v něm inkasoval vyrovnávací branku na konečných 3:3 až v osmé minutě nastaveného času.

Ilustrační foto

Steaua po šestnácti minutách hry vedla už 3:0, ale pak byl vyloučen Pantelis Kapetanos a italský klub si nakonec odvezl bod. Domácí fanoušci se však rozčilovali, že rozhodčí čekal na vyrovnání, protože původně ohlášené čtyři nastavené minuty prodloužil na dvojnásobek.

Po zápase na plochu přilétly z domácího kotle sedačky a rozvášněné tábory fanoušků musela oddělovat policie.