Černý přispěl jedenáctým gólem v sezoně k výhře Enschede

Český fotbalový reprezentant Václav Černý si v zápase s Emmenem připsal 11. branku v sezoně a spolu s osmi asistencemi je šestým nejproduktivnějším hráčem nizozemské ligy. Twente Enschede se po výhře 3:0 posunulo na páté místo před Spartu Rotterdam. Na čtvrté místo, zaručující účast v kvalifikaci Evropské konferenční ligy, ztrácí šest bodů.

Český fotbalista Václav Černý se v nizozemské lize zapsal mezi střelce Twente Enschede.

Hlavní tváří zápasu proti šestnáctému Emmenu byl nizozemský záložník Vlap, který nejprve v 70. minutě otevřel skóre a o pět minut později asistoval u branky Černého. Český útočník mohl v závěru přidat druhou branku, jeho pokus byl však domácí brankář zneškodnil. O několik minut později pak uzavřel skóre opět Vlap.