Fotbalisté PSG porazili Nantes a vedou francouzskou ligu o šest bodů

Fotbalisté Paris Saint Germain v 15. kole francouzské ligy doma porazili Nantes 2:1, vyhráli poosmé v řadě a vedou tabulku o šest bodů před Monakem, které vyhrálo 2:1 v Rennes. Svěřenci Luise Enriqueho v posledních deseti ligových zápasech neprohráli, pouze jednou remizovali s Clermontem. Nantes po výhře 1:0 nad Nice nedokázalo o body obrat dalšího favorita a v tabulce je deváté.

Hvězd Paris St Germain Kylian Mbappe v utkání proti Nantes.

Krátce před poločasem poslal Pařížany do vedení Barcola. Letní posila z Lyonu se v dresu PSG trefila poprvé. V 56. minutě vyrovnal Mostafa Mohamed, ale sedm minut před koncem řádné hrací doby poslal domácí podruhé do vedení Kolo Muani a na jeho trefu už hosté odpověď nenašli.

Francouzská fotbalová liga - 15. kolo:
Rennes - Monako 1:2 (89. Bourigeaud z pen. - 51. Vanderson, 85. Fofana)
Paris St. Germain - Nantes 2:1 (41. Barcola, 83. Kolo Muani - 56. Mostafa Mohamed)