Kuchta dostal v ruské lize červenou kartu za kleknutí na soupeře

Útočník Jan Kuchta nedohrál po vyloučení nedělní zápas ruské fotbalové ligy, v němž s Lokomotivem Moskva remizoval 2:2 v Soči. Český reprezentant dostal červenou kartu v 60. minutě poté, co se po souboji s Brazilcem Rodrigem zvedal a opřel se při tom kolenem o hrudník domácího hráče. Rodrigo ho vztekle poslal k zemi a dostal červenou kartu taky.

Jan Kuchta v dresu Lokomotivu!

Situace vyvolala na hřišti zlou krev, sudí potrestal oba hráče po prozkoumání videa.

Rodrigo předtím na konci prvního poločasu poslal Soči do vedení 2:1. Krátce po přestávce vyrovnal svým druhým gólem v zápasem Francouz Wilson Isidor, který potvrdil skvělou střeleckou formu. V posledních šesti ligových utkáních dal sedm branek.

Lokomotiv nevyužil šanci dostat se na páté místo a na čtvrté Soči dál ztrácí pět bodů.