Kuchta se střelecky neprosadil, Lokomotiv Moskva prohrál v derby s CSKA

Fotbalisté Lokomotivu Moskva s českým útočníkem Janem Kuchtou prohráli v domácím utkání 21. kola ruské ligy s městským rivalem CSKA 1:2 a ztrácí z šesté příčky na vedoucí Zenit Petrohrad třináct bodů. CSKA si naopak po páté ligové výhře za sebou polepšilo v neúplné tabulce na třetí příčku.

Jan Kuchta v dresu Lokomotivu.

Bývalý hráč pražské Slavie Kuchta nenavázal na poslední ligové kolo, kdy při svém ligovém debutu proti Chimki rozhodl brankou o vítězství 3:2.

Lokomotiv prohrával v 39. minutě po trefě Yaziciho. Za domácí sice vyrovnal ještě v první půli Isidor, CSKA však bylo dál aktivnější a soupeře přestřílelo 19:9. V první minutě nastaveného času druhé půle pak rozhodl o výhře hostů Fernandes. Lokomotiv nebodoval po dvou výhrách.