Lyon - PSG 2:1Lyon jako první v lize porazil PSG!

Paříž

Fotbalisté PSG poprvé ve francouzské lize prohráli, na hřišti Lyonu podlehli 1:2. Po změně stran rozhodl z penalty Nabil Fekir. PSG tak až v 21. utkání ligového ročníku poznal poprvé přemožitele, ale stále vede tabulku s velkým náskokem deseti bodů před Lille. Lyon si výhrou upevnil třetí místo.

Rozčílený obránce PSG Dani Alves v ligovém utkání proti Lyonu.

Hosté přitom začali skvěle, už v 7. minutě se prosadil argentinský křídelník Di María, který po Draxlerově přihrávce propálil z levé strany brankáře Lopese. Sedmou brankou v soutěži vyrovnal Dembélé, jenž po centru ze strany využil chyby gólmana Areoly a lehce zakončil.

Po poločase hosté nabídli Lyonu příležitost k obratu a Fekir ji z penalty využil. Fotbalisté pařížského celku si pak vytvořili několik šancí, ale žádná z nich nevedla k vyrovnávacímu gólu.