Obrovskou radost měl útočník Amido Baldé z týmu Vitória Guimarães poté, co v 95. minutě zápasu 10. kola portugalské Primeira Ligy zařídil přesnou trefou svému mužstvu remízu 2:2 na hřišti Beira Mar. Jedenadvacetiletý rodák z Bissau v návalu extáze opustil hrací plochu, kde na něj naskákali nadšení hostující fanoušci.

Baldé oslavoval gól s fanoušky.

Na stadiónu v Aveiru běžela pátá minuta nastaveného času. Domácí celek držel nad Vitórií jednobrankový náskok. V tu chvíli ale přišel dlouhý balón až do pokutového území, kde ho Freire přiťukl hlavou Baldému, který sám před gólmanem nezaváhal.

Mladý forvard byl štěstím bez sebe a stejné pocity zažívali i hostující příznivci. A ti ve svém sektoru nevydrželi. Jakmile Baldé přeskočil reklamní panely a vydal se s nimi podělit o radost, neváhali, přelezli plot a naskákali na něj. Marné bylo snažení spoluhráče Barrientose (v bílém dresu s číslem 14), který se neúspěšně pokoušel k Baldému dostat.