Real Betis - Barcelona 1:2Fotbalisté Barcelony ve španělské lize zdolali Betis a upevnili si druhé místo

Fotbalisté Barcelony zvítězili ve 35. kole španělské ligy na hřišti Betisu Sevilla 2:1 a upevnili si druhé místo v tabulce. Vítězný gól vstřelil Jordi Alba ve čtvrté minutě nastaveného času.

Fotbalisté Barcelony slaví branku do sítě Betisu Sevilla.

Domácí gólman Silva krátce po vystřídání zraněného spoluhráče Brava ve 20. minutě vytlačil Araújovu hlavičku na břevno. O chvíli později trefil Rodríguez zase tyčku barcelonské branky.

Čtvrt hodiny před koncem poslal hosty do vedení střídající útočník Fati prvním gólem po vleklých zdravotních problémech. Hned po třech minutách srovnal hlavou bývalý barcelonský obránce Bartra. Těsně před koncem ale Kataláncům zajistil tři body Alba po asistenci dalšího krajního beka Alvese.

"Barca" má pětibodový náskok na další sevillský tým FC, který v neděli hraje ve Villarrealu. Real Madrid už si v minulém kole zajistil mistrovský titul.

Výsledky 35. kola španělské fotbalové ligy
Mallorca - Granada 2:6 (28. Sevilla, 58. Raíllo - 69. a 90. Molina, 6. Suárez, 46. Escudero, 55. Puertas, 78. Uzuni)
Bilbao - Valencie 0:0
Cádiz - Elche 3:0 (80. Negredo, 83. Sobrino, 90.+3 Lozano)
Vigo - Alavés 4:0 (34. a 66. Aspas, 6. Galhardo, 57. vlastní Navarro)
Betis Sevilla - FC Barcelona 1:2 (79. Bartra - 76. Fati, 90.+4 Alba)