Real Madrid - Barcelona 3:2 ppReal v semifinále Superpoháru porazil po prodloužení Barcelonu

Fotbalisté Realu Madrid porazili v semifinále španělského Superpoháru v Saúdské Arábii svého velkého rivala Barcelonu 3:2 po prodloužení. Utkání v Rijádu rozhodl v osmé minutě nastavení střídající Federico Valverde.

Fotbalisté Realu Madrid se radují z gólu proti v Superpoháru proti Barceloně.

Barcelona musela v zápase neustále dotahovat. Vedoucí tým španělské ligy skóroval ve 25. minutě díky Viníciusovi Júniorovi, na jehož trefu ještě do přestávky zareagoval Luuk de Jong. V 72. minutě francouzský kanonýr Karim Benzema vstřelil druhý gól Realu, nicméně šest minut před vypršením řádné hrací doby poslal duel do prodloužení hlavou Ansu Fati. Na Valverdeho trefu až ale Katalánci navzdory převaze a šancím odpověď nenašli.

V druhém semifinále se ve čtvrtek utká loňský vítěz Superpoháru Bilbao s ligovým mistrem Atléticem Madrid. Finále se hraje v neděli.

Španělský fotbalový Superpohár v Rijádu - semifinále:
Real Madrid - Barcelona 3:2 po prodl. (2:2, 1:1)
Branky: 25. Vinícius Júnior, 72. Benzema, 98. Valverde - 42. L. De Jong, 84. Fati.