Real Betis - Real Madrid 1:1Real Madrid remizoval s Betisem, na první místo se může vrátit Girona

Real Madrid v 16. kole španělské fotbalové ligy remizoval v Seville s Betisem 1:1. Na první místo tabulky se tak může vrátit Girona, která v neděli nastoupí na stadionu třetí Barcelony.

Fotbalisté Betisu Aitor Ruibal (vlevo) a Isco oslavují gól proti Realu.

Obě branky zápasu mezi Betisem a Realem padly v druhém poločase. Hosty poslal v 53. minutě do vedení Bellingham, jenž kraluje tabulce střelců s 12 góly. Jeho nejbližší pronásledovatelé Griezmann z Atlética a Mayoral z Getafe dali o tři branky méně. V 66. minutě zachránil domácí ligovou neporazitelnost sedmého Betisu střelou z dálky Ruibal.