Hvězda Barcelony si poranila meniskus. Mimo bude tři měsíce

Barcelona

Talentovaný útočník Barcelony, osmnáctiletý Ansu Fati, si v sobotním ligovém utkání proti fotbalistům Betisu Sevilla poranil meniskus. Podle španělského listu Marca bude mimo hru v nejhorším případě až tři měsíce.

Talentovaný mladík bude Barceloně chybět až tři měsíce

Fati se zranil v prvním poločase po zákroku obránce Betisu Aissy Mandiho, který ho podkopl ve vápně. Sudí za faul nařídil penaltu, kterou však Antoine Griezmann neproměnil. Fati dohrál první poločas, po němž ho vystřídal Lionel Messi, který začal zápas netradičně na lavičce. I díky jeho dvěma gólům nakonec Barcelona vyhrála 5:2.

Fati hraje za první tým od 16 let. V minulé sezoně dal rodák z Guiney-Bissau, který reprezentuje Španělsko, ve 24 ligových zápasech sedm gólů. V tomto ročníku La Ligy má po sedmi utkáních na kontě čtyři branky.