Mallorca - Girona 3:2Mallorca vyřadila ve čtvrtfinále Španělského poháru ligového lídra Gironu

Vedoucí tým španělské fotbalové ligy Girona nestačila ve čtvrtfinále domácího poháru na Mallorcu. Favorizovaní hosté prohráli 2:3, i když měli od 68. minuty početní výhodu po vyloučení Antonia Raílla za protesty.

Mallorca, která je v ligové tabulce až čtrnáctá, dala všechny tři góly v prvním poločase. Dvakrát se prosadil zkušený útočník Abdón.

V 66. minutě Raíllo ve vápně fauloval v souboji Stuaniho, dostal žlutou kartu a pak ještě jednu za protesty. Stuani z pokutového kopu snížil, další gól však dala Girona až v nastavení zásluhou Sávia a vyrovnat už nestihla.

Mallorca je v pohárovém semifinále po 15 letech.

Španělský fotbalový pohár - čtvrtfinále:
Mallorca - Girona 3:2 (28. a 34. z pen. Abdón, 21. Larin - 68. Stuani, 90.+6 Sávio),
21:30 Bilbao - Barcelona.