Bilbao - Barcelona 2:3Messi dvěma góly zařídil Barceloně výhru

Madrid

Fotbalisté Barcelony ve španělské lize po obratu vyhráli 3:2 v Bilbau a posunuli se na třetí místo neúplné tabulky. O vítězství hostů rozhodl dvěma góly Lionel Messi a s devíti zásahy se dotáhl na dvojici nejlepších střelců soutěže Iaga Aspase z Celty Vigo a Luise Suáreze z Atlética Madrid.

Lionel Messi (vlevo) z Barcelony a Inigo Martinez z Bilbaa.

Barcelona sice už od třetí minuty prohrávala, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Pedri a Messi poslal hosty do vedení. Po hodině hry přidala argentinská hvězda druhou branku, a i když v úplném závěru Bilbao snížilo zásluhou Ikera Muniaina, na vyrovnání už čas nemělo.

Katalánský celek se díky vítězství posunul na třetí místo tabulky a na obhájce titulu Real Madrid na druhé příčce ztrácí pět bodů. Od prvního Atlética Madrid, které má však odehráno o dvě utkání méně, dělí Barcelonu sedm bodů. Bilbao je na devátém místě.

Španělská fotbalová liga - 2. kolo:
Bilbao - FC Barcelona 2:3 (3. Williams, 90. Muniain - 38. a 62. Messi, 14. Pedri)