Osasuna - Valencie 1:2Valencie se po první výhře venku posunula na páté místo

7. 10. 2022 23:17

Fotbalisté Valencie v páteční předehrávce osmého kola španělské ligy vyhráli 2:1 v Pamploně a poprvé v nové sezoně zvítězili venku. V tabulce poskočili na pátou příčku.

Valencii poslali do vedení Kluivert ve 28. a Diakhaby v 54. minutě. Poté oba celky neproměnily penaltu. Za domácí mohl po hodině hry snížit Ávila, za hosty o deset minut později neuspěl Cavani.

Pamplona se gólu dočkala až v nastavení zásluhou Brašanace, víc už nedokázala. Tři zápasy za sebou nezvítězila a je osmá. Valencie na čtvrtý pokus vybojovala první venkovní výhru v nové sezoně La Ligy.